תפריט האתר

רוחות הסתיו קרבות, כיצד להיערך מבחינת אופנה?

שנת הלימודים החלה, ועמה קרבה ובאה עונת הסתיו הקרירה. כידוע, עונת הסתיו מסמלת את הפרידה מהגופיות ובגדי הים הקיצים לטובת המעבר לבגדים חמימים וארוכים. ניתן להכריז ולומר אם כן, כעת הגיע הזמן הנכון להתחיל להתכונן לסתיו הקרוב בכל הנוגע לאופנה וביגוד.

בשנים האחרונות חלה תופעה מעניינת, במסגרתה הטרנדים המובילים נשארים רלוונטיים למספר שנים, למעט כמה שינויים מזעריים.

בגדים אופנתיים לעונת הסתיו 

כתוצאה ישירה מכך, רכישת בגד מודרני תצייד אותך בפריט אופנתי ונחשב, ויחד עם זאת תהווה השקעה כלכלית נבונה. ככלל, מומלץ שלא לבחור דווקא את אחד הבגדים הנוצצים אשר מולכים בזה אחר זה על דוכן המסלולים; את הבגדים לסתיו הקרוב כדאי לבחור לפי אלו שמתאימים לסגנון האישי שלכם, מתאימים למבנה הגוף שלכם וגורמים לכם להביע את עצמכם בצורה הכי טובה.

תמונות לאתר

התמונה לקוחה מאתר ZIP

הטרנדים המומלצים לסתיו הקרובה                                                                                     

את רשימת הפריטים האופנתיים לעונת הסתיו הקרבה מפארים בין היתר קרדיגנים אשר משמשים תחליף למעיל, מבחר רחב של אוברולים בגוונים שונים, חולצות בסגנון oversize אשר מתפקדות למעשה כשמלות, ז'קט הבומבר המוכר, שמלות קימונו והמגוון עוד רחב. כמו כן, בסתיו הקרוב ניתן יהיה להבחין בחולצות ושאר בגדי חלק עליון שמשלבים מרכיבים של חוטים ושרוכים בצבעים שונים, חזיות תחרה, חולצות ללא כיסוי כתפיים ועוד.

להלן פירוט על מספר טרנדים שיהפכו עבורכם את הסתיו הקרוב לאופנתי במיוחד:

  • טרנד שנות השבעים: בשנים האחרונות החלו להופיע בבגדי הסתיו צבעי החום השונים, החרדל והחמרה. השימוש בצבעים אלו מהווים חלק ממגמה שמלווה אותנו בשנים האחרונות העונה לשם 'טרנד נשות השבעים'. העיקרון המוביל בשימוש בצבעים אלו הוא הנועזות שהלובש משדר בעזרת השימוש בצבעים אלו. ככלל, מעט מסובך למצוא בגד בצבע מתאים שישתלב עם צבעי שנות ה70 הללו. לשילוב מושלם עם צבע החמרה לדוגמה, כזה אשר יצור אפקט מרהיב ייחודי ומנקר עיניים, כדאי לנסות לשלב צבעים חזקים כגון ירוק בקבוק.
  • הדגשת המותן: בשנים האחרונות טרנד הדגשת המותן הופך נפוץ. הדגשת המותן יכולה להיעשות על ידי כמויות גדולות של בד באזור המותן או על ידי גזרות מותן נשיות וצרות שיבליטו את המותניים. הבלטת המותניים יוצרת מראה ייחודי ומודרני גם יחד.
  • לבן עטוף: מאז ומתמיד עולם האופנה אהב ליצור ניגודיות מיוחדת. בסתיו הקרוב אל תופתעו לראות נשים רבות לבושות בשמלות לבנות קלאסיות, כאשר עוטפות אותן מעילים וז'קטים עשויים עור נוקשה. הניגודיות בין השמלה לז'קט יוצרת מראה בלתי רגיל ממנו קשה להתעלם.
  • צורות גיאומטריות: מי שחשב שהשימוש בצורות גיאומטריות תם אי שם בשנות התיכון העליזות, טעה ובגדול. בסתיו הקרוב תוכלו לראות מגוון רחב של צורות גיאומטריות אשר מעטרות בגדים אופנתיים רבים, לעיתים אף בניגודיות מרהיבה. בין היתר ניתן לחזות בצורות מעוגלות שמזכירות עיגולי שש-בש, צורות מרובעות, צורות שנראות כמו איורים מעוצבים והמגוון עוד רחב.
  • חולצות חשופות כתפיים: הסתיו הוא מעין הקדמה לחורף, אולם הטמפרטורות השורות במהלכו אינן כה נמוכות. לפיכך, טרנד חולצות חשופות הכתפיים שהתחיל זה עתה ימשיך גם בסתיו. המקור לחולצה חשופת הכתפיים היא השחקנית לופיטה ניונגו שהייתה הראשונה להופיע עם חולצה ללא כתפיים, שהפכה לטרנד מושך כעבור מספר ימים.
  • נעליים: בגזרת הנעליים, כפכפי הסליידס ונעלי הבירקנשטוק ימשיכו להיות נפוצים גם בסתיו הקרוב. כמו כן, נייקי מציגה שני סוגי נעליים מודרניים העונים לשם 'סטיבן קריס' ו'ג'ורדנס'.
  • תרבותיות רב גוונית: בסתיו הקרוב נמשיך לראות את המגמה שהחלה בשנה הקודמת, של שאיבת רעיונות ואלמנטים מבגדים מסורתיים של עמים שונים, והדפסתם על הבגדים. מגמה זו למעשה מהווה את המשך דרכו של טרנד הבוהו שיק הידוע.
  • נוצץ זהו שם המשחק: בדומה לשאיבת הרעיונות מהתרבויות השונות שהחלה בשנה שעברה, נמשיך לראות בסתיו הקרוב את הבגדים הנוצצים. הבגדים הנוצצים הינם מנקרי עיניים וגורמים לכל עובר האורח להישיר מבט.
  • זמש: אחד הטרנדים שידברו חזק בסתיו הקרוב הינו הזמש. הזמש מגוון ביותר, הואיל וניתן ללבוש אותו במספר רב של דרכים בשילוב עם מגוון פריטי לבוש. ניתן יהיה להבחין במגוון ז'קטים עשויים זמש, וכן מכנסיים, שמלות, חולצות, נעליים ועוד.
jeans-collection_44

קסטרו חיפה

שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone
נועה מלמד

קוראים לי נועה מלמד ואני אוהבת לקרוא והמון, כרגע אני סטודנטית לתקשורת וחולמת יום אחד להיות עיתונאית. ביום יום אני מחוברת באינפוזיה ל mako, saloona , instagram ו pinterest ובלילות אני אוהבת לצאת אבל בעיקר לצפות בטלוויזיה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *