תפריט האתר

מיניפון

מיניפון

על המשרד

מיניפון זוהי רשת ארצית למכשירי ואביזרי שמיעה אשר מהיום מפעילה סניף גם בקניון סינמול לב המפרץ. הרשת מספקת מגוון רחב של שירותים, לרבות שירותים אודיולוגים. כמו כן הרשת מתמחה גם בייבוא ושיווק של מכשירי שמיעה מתקדמים מטעם החברות המובילות ביותר בתחום. מינפון הנה ספק מורשה של משרד הביטחון ולה אישור הלכתי להפעלת מכשירי שמיעה דיגיטליים בשבת ובחג.

השירותים הניתנים בסניף

  • התאמה ממוחשבת של מכשירי שמיעה: רשת מיניפון מפעילה צוות מקצועי ומיומן ולו המומחיות וההכשרה הנדרשת על מנת להתאים מכשירים שמיעה מסוגים שונים לצרכיהם של המשתמשים.
  • מבחר מכשירים דיגיטליים ואנלוגיים: בסניף מיניפון ניתן למצוא מכשירים דיגיטליים ואנלוגיים בעוצמות וגדלים שונים, מטעם החברות המובילות בעולם. באמצעותם ניתן להגיע לרמת שמיעה חדה ומדויקת.
  • בדיקות שמיעה לכלל האוכלוסייה: במכוני השמיעה של הרשת פועל צוות אודיולוגי של קלינאי תקשורת בעל הסמכה ואישור ממשרד הבריאות. הצוות דובר שפות שונות ומבצע בדיקות לכלל האוכלוסייה ולרבות לילדים ותינוקות.
  • מעבדת תיקונים: בכל סניפי הרשת פועלת מעבדת תיקונים אשר ניתן לבצע בה תיקונים של המכשירים. כמו כן מומלץ לברר על שירותים נוספים הניתנים בה כמו ייצור אטמים נגד מים לפי מידה.

מלבד האפשרות לרכוש מכשירי שמיעה ולבצע בדיקות שמיעה ותיקונים של המכשירים, הרשת ידועה ביחס האדיב שמעניקה ללקוחות חדשים כוותיקים. מהיום תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה, להיבדק ולרכוש מכשירים ואביזרים מתקדמים גם בסניף הרשת הממוקם בקניון סינמול.

 

שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

חנויות מרכזים רפואיים נוספות