תפריט האתר

המרת מטבע – change

המרת מטבע – change

על העסק

רוצים לרכוש מטבע חוץ? הגעתם למקום הנכון! עמדת change בסינמול מציעה לכם שירות המרת מטבע ביחס ידידותי ובשערי חליפין אטרקטיביים במיוחד. שמו לב שחשוב לרכוש מטבע חוץ עוד טרם טסתם לחו"ל על מנת להגיע כבר עם הכסף המקומי או עם מטבע מוכר כמו דולר, אירו או פאונד על מנת לבצע החלפה במהירות ובפשטות.
ניתן לרכוש מטבע חוץ באמצעות כרטיס אשראי או במזומן וליהנות מעסקה משתלמת ביותר. תוך כדי מסע קניות לקראת הנסיעה, לאחר צפייה בסרט, לפני המסעדה, כשנוח ומתאים לכם – הגיעו לקומה 2 בה ממוקמת עמדת המרת המטבע של הסינמול ודאגו שיהיה לכם מטבע חוץ לנסיעה הבאה או לכל צורך אחר במטבע זר. בדקו את אפשרויות התשלום הנוחות לכם – בתשלום אחד או במסגרת פריסת תשלומים.
עמדת מט"ח בסינמול מציעה לכם את שיעורי ההמרה המשתלמים ביותר והכל תוך שימת דגש על יחס אישי, שירות מקצועי ומהיר, קניית מט"ח בתשלומים, באמצעות כרטיס אשראי או מזומן במיקום מרכזי, תוך כדי הבילוי שלכם בקניון. שעות הפעילות הנוחות שלנו מבוקר ועד ערב מאפשרות לכם לבצע את ההמרה המבוקשת בקצב שלכם – בנוחות המקסימלית ולפי הצורך.
אז למה אתם מחכים? אם אתם מתכננים נסיעה או זקוקים להמרה, הגיעו לסינמול חיפה, חפשו את עמדת ה- change המרכזית. אנחנו כאן לשירותכם בכל המרה.

change - המרת מטבע
שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

חנויות שירותים ושונות נוספות