תפריט האתר

בגדי ילדים Carter's

בגדי ילדים Carter's

על החנות

Carter's הוא מותג אמריקאי מוביל של בגדי ילדים, מתנות ואביזרים אשר הוקם כבר בשנת 1865. העיצובים של Carter's מבוססים על מורשת של איכות וחדשנות ולכן דורות שלמים של משפחות בארה"ב ובעולם בכלל, מלבישים את ילדיהם בבגדי המותג. לכל אורך הדרך ובעזרת ההקפדה על כל פרט ופרט Carter's הופכת את נושא ההלבשה לקל יותר עבור ההורים ונוח יותר עבור התינוקות הקטנים, זאת מבלי לשכוח להסתכל אל העתיד עם מבט חדשני.

הסיפור של Carter's

המותג קיבל את שמו ממייסדו, וויליאם קרטרס,אשר לאורך השנים בנה לעצמו מוניטין של אמינות ואיכות. אם אינכם מכירים,מדובר במותג התינוקות מהמובילים בארה״ב המציע מגוון גדול של מוצרים ודגמים. במשך השנים Carter'sהפכו מוכרים בשל שימת דגש על הפרטים הקטנים ובהמצאות פורצות דרך כמו כפפות המגנות על ידי התינוקות, ועיצוב ייחודי של פתח הצווארון על מנת שניתן יהיה להחליף תלבושות בקלות ובנעימות.

לחגוג את החיים

למרות שהמותג גדל מאז הקמתו, לכל אורך שנות פעילותו נותר נאמן לעצמו ולפילוסופיה שזיכתה אותו באמון של דורות שלמים. ב – Carter's מאמינים שהילדות היא חגיגה אחת גדולה ולכן כל הבגדים סופגים השראה משמחת הילדים ומעוטרים בהדפסים ססגוניים ודמויות חמודות להפליא. אתם יכולים לסמוך על Carter's שיתמקדו בכל הפרטים החשובים כך שאתם תוכלו להתמקד במה שחשוב באמת – בשמחה, בהנאה, באושר ובצחקוקים שהקטנטנים מביאים לחיים.

Carter's הוא מותג הדוגל בעיצובים מתחשבים, חומרים איכותיים ואפשרויות קניה נוחות. את בגדי המותג המוביל ניתן לרכוש גם בקניון סינמול.

חנות בגדי ילדים ותינוקות - carters
שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone