תפריט האתר

בילוי

אחד ממקומות הבילוי האטרקטיביים ביותר עבור שכבות גיל שונות הוא הקניון. בקניון סינמול לב המפרץ תוכלו למצוא מגוון גדול של אפשרויות בילוי מהנות, לרבות מתחמי בילוי המתאימים במיוחד לביקורן של משפחות. עם שפע של אטרקציות ופעילויות, חניה בשפע, קומת מסעדות וחנויות של חברות המותג המובילות, יום בילוי בקניון מציע תחת קורת גג אחת יתרונות רבים ומגוונים.

לבילוי בקניון יתרונות רבים

הורים מחפשים תמיד מקומות בילוי בהם יוכלו להעביר זמן איכות עם הילדים, בין אם במהלך חופשות ובין אם אחר הצהריים או בזמן הפנוי. הקניון הוא מתחם גדול וממוזג כך שניתן לשהות בו גם כשמזג האוויר בחוץ אינו אופטימלי, מה גם שהכניסה אליו היא בחינם כך שאתם קובעים את גובה תקציב הבזבוזים.

בילוי מהנה לכל גיל

כמובן שבילוי בקניון אינו אטרקטיבי ללא מתחמים במיועדים במיוחד לילדים ובקניון סינמול המבחר מגוון כך שתוכלו לבלות יחד בדיוק כפי שאתם אוהבים. החל בקולנוע מדוגם בו ניתן לצפות בשוברי קופות, דרך משחקייה לילדים הגדולים ולהורים הצעירים בנפשם שאוהבים ליהנות ועד לפעלטון שמתאים לפעוטות. כמו כן בחגים ומועדים ישנן פעילויות רבות ולכן מומלץ להתעדכן באתר באופן תדיר.

קניון סינמול מציע לכם מגוון רחב של אפשרויות בילוי, אנו מזמינים אתכם להגיע לקניון וליהנות מזמן משפחתי איכותי במהלכו תוכלו ליצור זיכרונות משותפים.

קרא עוד

יס פלנט חיפה

Pgame

פעלטון, משחקייה בחיפה לב המפרץ