תפריט האתר

מידות גדולות לנשים בעידן המודרני

כאשר הבגד הוא זה שעושה את האדם, אין זה מפתיע כי גם נשים במידות גדולות רוצות להראות ולהיראות. ובעוד שבעבר לא היו זוכות למענה התפור למידותיהן, כיום יכולות למצוא שלל אפשרויות אופנתיות בדרכן להיראות במיטבן.

הבגדים שאנו לובשים משפיעים ולא רק המראה, אלא גם על ההרגשה הכללית. אין זה סוד כי בגדים אשר מעוצבים ביד רמה יכולים לגרום לכל אישה להיראות כמו מיליון דולר, מבלי קשר למידות גופה. עם זאת כאשר מדובר במידות גדולות כן יש לשים את הטון על העיצוב והגזרה הנכונה, לכן בשנים האחרונות אופנת נשים במידות גדולות שמה דגש רב על הדגשת היתרונות הייחודיים לגוף ולאו דווקא על הסתרתו.

לצאת מארון הבגדים הרחבים

גוף האישה שופע בקימורים טבעיים וכל אישה יכולה להיראות סקסית ולהרגיש טוב בעזרתם של הבגדים הנכונים, כך שבניגוד לדעה הרווחת, זה מאוד משנה מה לובשים. הבגד הנכון במקום הנכון יכול לעשות עבורך הבדל של שמיים וארץ ולגרום לך להרגיש עם עצמך כמה שיותר טוב. כיום אינך גם חייבת להסתתר או ללכת עם בגדים רחבים, ישנם מספיק דגמים ועיצובים אשר יעזרו לך להדגיש את מה שאת רוצה להדגיש ולהתאים את הגזרה הנכונה למבנה גופך הייחודי.

shutterstock_160157798-2

החל מבגדים ליום יום ועד לבגדי ערב

כיום אופנת המידות הגדולות נותנת מענה רחב עבור כל צורך או מטרה. בין אם ברצונך למצוא לבוש חגיגי לערב ובין אם לבוש קז'ואל ויומיומי תוכלי לעשות זאת בקלות ולהרגיש טוב עם עצמך ועם הגוף שלך. כמו כן ישנם בגדים אשר יתאימו לזמנים בהן אנו לא מרוצות מהגוף שלנו היות ועוברים עליו שינויים כמו למשל טוניקה, אשר מתאימה לכל אירוע, לכל שעה ביום ולכל מבנה גוף.

לא עוד "שקים"

בעבר לא היו קיימות אפשרויות רבות ונשים, גם אם היה להן מבנה גוף סקסי, היו טובעות בתוך בגדים רחבים. בעידן המודרני ישנו הבדל של שמיים וארץ היות והבגדים מעוצבים בדרך בה אפשר ליצור פרופורציות ולהדגיש את המאפיינים השונים של הגוף. אז איך עושים זאת? הנה כמה טיפים:

  • מבנה אגס – לנשים בעלות מבנה גוף אגס פלג גוף תחתון רחב יותר מאשר פלג הגוף העליון. כאשר מלבישים מבנה גוף מסוג זה יש ליצור יותר נפח באזור פלג הגוף העליון באמצעות מפתחי צוואר נמוכים, צבעים עזים, שרוולים תפוחים ועוד. לגבי פלג הגוף התחתון לו יחמיאו גזרות מתרחבות.
  • מבנה תפוח – נשים בעלות מבנה גוף תפוחי מאופיינות עם אזור בטן גדול יותר יחסית לחלקי הגוף האחרים. נשים מסוג אלו צריכות לקנות בגדים מבדים אשר אינם נצמדים אלא מחליקים על הגוף. כמו כן למבנה גוף זה יחמיאו גם גזרות מקסי ומעטפת.
  • מבנה תות – לבעלות מבנה תות פלג גוף עליון רחב יותר ביחס לתחתון בשל חזה גדול או כתפיים רחבות. בדומה למבנה גוף אגסי, גם כאן החוכמה היא ליצור איזון בין שני פלגי הגוף השונים. לכן שמלות צמודות בחלקן העליון ומתרחבות בתחתון או חולצות אי סימטריות שיצרו עניין יהיו מתאימות.
  • מבנה שעון חול – מבנה שעון חול מאופיין עם נשים שהמותניים שלהן צרים יותר ביחס לחזה ולישבן. אלו צריכות להדגיש את המותניים הצרות עד כמה שניתן בעזרת שמלות מעטפת או שמלות עיפרון, חולצות עם מפתח עגול או V ובגדים אשר יחגגו את הפרופורציות הסקסיות של הגוף.
  • מבנה אננס – נשים בעלות מבנה גוף אננס ניחנו בפלג גוף עליון ישר ומרובע יחסית, לרוב יהיה להן גם חזה קטן. עבורן הסוד הוא להדגיש כמה שיותר את הקימורים השונים ולאו דווקא להסתיר. במקרה זה שמלות קצרות יחמיאו לגוף, כמו גם חולצות עם מחשוף סגור מלפנים.

ולסיכום: גזרה ולא מידה – כלל חשוב

כידוע לכל אישה יש מבנה גוף ייחודי ולכן כאשר מחפשים בגדים במידות גדולות, מומלץ שלא לפעול נטו על פי מידה ולו רק בגלל שמבנה הגוף שלך משחק תפקיד מרכזי. כך למשל חולצה שתתאים לאישה בעלת חזה גדול לא תתאים לאישה ולה חזה קטן ומכנסיים לנשים עם ישבן גדול לא יתאימו לאישה ולה ישבן קטן וכן הלאה. היכרות עם מבנה הגוף שלך תסייע לך להגיע לבחירות אשר גם יחמיאו לגוף וגם יטשטשו את האזורים היותר "בעייתיים".

לחנויות אופנת נשים בקניון סינמול

שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone
נועה מלמד

קוראים לי נועה מלמד ואני אוהבת לקרוא והמון, כרגע אני סטודנטית לתקשורת וחולמת יום אחד להיות עיתונאית. ביום יום אני מחוברת באינפוזיה ל mako, saloona , instagram ו pinterest ובלילות אני אוהבת לצאת אבל בעיקר לצפות בטלוויזיה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *