תפריט האתר

אירועים, פעילויות בחיפה

אולם ה – 4DX מגיע למתחם יס פלאנט בקניון הסינמול

אולם ה – 4DX  מגיע למתחם יס פלאנט בקניון הסינמול

קבוצת תאטראות ישראל, מפעילת יס פלאנט ורב חן, מדווחת כי בעקבות ההצלחה הגדולה של אולם ה- 4DX  במתחם הקולנוע של יס פלאנט בראשון לציון,

החלו עבודות הבנייה על אולם ה – 4DX הייחודי גם במתחם יס פלאנט בקניון הסינמול.

4DX1

 

אולם ה-4DX  הראשון בישראל, הוקם ביולי 2012 במתחם יס פלאנט ראשל"צ, בו הוקרנו עד היום עשרות סרטים שוברי קופות, בהם צפו מאות אלפי צופים. עתה רשת יס פלאנט מביאה את החוויה החדשנית גם ליס פלאנט בקניון הסינמול.

 

בהקמת אולם ה- 4DX בקניון הסינמול בחיפה, אשר פתיחתו מתוכננת לחודש מרץ השנה, הושקעו כ- 5 מיליון שקלים.

 

אולם ה-4DX יצויד בטכנולוגיה מתקדמת של ארבעה מימדים. המימד הרביעי  מאפשר לצופים לקחת חלק אקטיבי ולהרגיש בצורה מוחשית את מה שקורה הלכה למעשה בסרט. הכיסאות הינם חלק אינטגרלי ומסונכרן מהסרט שמוקרן: הם רועדים, נעים קדימה ואחורה, לצדדים, למעלה ולמטה. בנוסף, מים מותזים על פני הצופים וריחות שונים, זרמי אוויר, בועות וערפל משולבים לאורך הסרט כדי לתת תחושה אמיתית ואוטנטית. הצופה הופך לחלק מהסרט  ולא רק צופה בו אלא ממש נמצא בתוכו!

הסרטים המוקרנים באולם ה- 4DX הינם שוברי קופות הוליוודיים, שהותאמו במיוחד בהוליווד ע"י יוצרי הסרט בעצמם, להקרנה רב חושית.

 

טכנולוגיית ה- DX4 פותחה על ידי קונצרן CJ מדרום קוריאה שהינו הקונצרן המוביל למפעלי בידור. במסגרת פעילותו מפעיל הקונצרן, רשת ענק של בתי קולנוע ונמנה עם המשקיעים המייסדים בחברת Dreamworks ההוליוודית (הידועה בסרטים כמו שרק, מדגסקר ועוד). כמו כן, מפעיל קונצרן CJ רשתות מזון גדולות ועוד.

 

צביקה רוזנטל מנכ"ל קניון הסינמול: "פתיחת אולם ה – 4DX הראשון בצפון במתחם בתי הקולנוע בקניון הסינמול היא צעד משמעותי בשיפור החוויה הקולנועית המצפה לבאי הקניון שמבקשים להנות מהאפשרויות המוצעות במתחם בתי הקולנוע יס פלאנט. אני מזמין את כל תושבי הצפון להגיע ולבקר בקניון ולהנות מחוויה יוצאת דופן".

 

 

ליעד קרימברג, מנהלת השיווק של יס פלאנט: "כעת גם תושבי חיפה יוכלו ליהנות ממגוון חוויות קולנועיות! הצופים יוכלו לבחור בין אולמות הקולנוע האיכותיים, לבין אולם ה- 4DX  החדשני, או מתחם ה- VIP  המפנק.

ב 27.3 יום ו' בבוקר נערכה הפתיחה הרשמית של אולם 4dx באירוע נכחו: 

יונה יהב, ראש העיר חיפה

מוקי גרדינגר, מנכ״ל תיאטראות יס פלאנט

צביקה רוזנטל, מנכ״ל קניון סינמול

שלמה זהר, משנה למנכ״ל שופרסל

תמונה1

 

שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone