תפריט האתר

אירועים, פעילויות בחיפה

שופינג XL 

קניון הסינמול חושב בענק .

לא עוד חנויות קטנות עם מבחר מצומצם של פריטים מהקטלוג,

אלא חנויות אקסטרה לארג' המציעות לקהל הלקוחות את כל הקולקציה של הרשת.

שופינג XL בקניון הסינמול

 

קניון הסינמול חושב בענק .

לאחר סקרי שוק שערך הקניון הוחלט על מהלך שבימים אלה נמצא בעיצומו.

לא עוד חנויות קטנות עם מבחר מצומצם של פריטים מהקטלוג, אלא חנויות אקסטרה לארג' המציעות לקהל הלקוחות את כל הקולקציה של הרשת.

 

היתרון עבור הצרכנים הוא ברור : מקום אחד שבו ניתן ליהנות מהיצע של כל המידות, מלאי מוגדל ופריטים נדירים שלא קיימים ביתר החנויות.

 

הראשונה שנרתמה למהלך הייתה רשת קסטרו המתפארת ב- 3 חנויות המותג בקניון: קסטרו נשים, קסטרו גברים וקסטרו ילדים בשטח כולל של למעלה מ 750 מטר.

 

רשת תמנון פתחה לפני כחצי שנה את חנות הדגל הצפונית, על שטח של 550 מ"ר בה הושקעו מעל 2 מיליון ₪.

 

רשת פוקס הצטרפה גם היא וגדלה  מחנות של 330 מ"ר, לחנות דגל צפונית בגודל 500 מ"ר. החנות כוללת את כל מבחר הקולקציה ופריטים חדשים ובלעדיים בקטגוריות ילדים, נשים, גברים ותינוקות.

רשת רנואר, גדלה גם היא לחנות דגל משודרגת וענקית על שטח של 500 מ"ר בקומה הראשונה, וכוללת את כל הקולקציה ופריטים בלעדיים של הרשת.

בנוסף בקניון נפתחה לאחרונה חנות ענקית של רשת אקססורייז וסניף ענק של המותג זברה.

 

משה שניידר, מנכ"ל הקניון מסר: " לאחר סקרי שוק ובדיקות מרובות לפני כשנה יצאנו למהלך אסטרטגי שמעצים את החווית הקניות אצלנו בקניון.

בתוצאות הסקר עלה בבירור שלרוב הלקוחות נמאס להיות מטורטרים בין סניפי הרשתות בחיפוש אחרי מידות ופריטים שקיימים בקטלוג, אבל בפועל לא נמצאים בכל הסניפים.

הבנו שבעידן בו לכל הרשתות יש חנות אינטרנטית היתרון הבולט של הקניונים הוא חווית הרכישה

ולכן מצאנו לנכון ליצור עבור הלקוחות חנויות ענק שיש בהן את כל הפריטים כמו באתר עם היתרון העצום של  מדידת הפריטים וקבלת הפריטים באופן מיידי , וחוויה שלא ניתנת לרכישה ברשת"

 

שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone